Przygotuj skórę na lato i wielkie wyjście - w promocyjnych cenach! Zapytaj o Beaty plan dla Ciebie, umów się na wizytę: Tel 603 212 288 lub 609 099 902

Dobra kondycja, ochrona przed skutkami słońca i piękny wygląd skóry to efekt specjalnie opracowanych strategii zabiegowych przez doświadczoną kosmetyczkę Dormio-Clinique pod kierunkiem dr Doroty Kowalczyk (wcześniej Lipińskiej).

Długotrwałe ujędrnienie skóry w każdej okolicy zapewnią fale radiowe. W urządzeniu Carismed zastosowano najnowszą technologię aplikacji fal radiowych w celu  uzyskania jak najwyższej skuteczności przy zachowaniu bezpieczeństwa. Zabieg zawsze nadzoruje lekarz.

Głębokie nawilżenie zapewnią molekuły piękna Exuviance, dzięki nim uzyskasz większe nawodnienie tkanek, poprawę bariery lipidowej, działanie przeciwzapalne, naprawcze i uszczelniające naczynia krwionośne.

Stymulacja skóry zachęca ją do odbudowy, wytworzenia kolagenu, który warunkuje jej gładkość, napięcie i nawilżenie. Mikrodermabrazja to bardzo efektywny sposób pobudzania odnowy skóry. W DORMIO-Clinique wykonujemy ją jednym z najlepszych dostępnych urządzeń jakim jest SILK PEEL MD Platinium. Wraz z abrazją naskórka wtłaczane są indywidualnie dobierane składniki terapeutyczne lub odżywcze.

Przyjemną a jednocześnie skuteczną stymulacją dla odnowy skóry jest zabieg Cryolift 3 Filorga, w czasie którego pobudzane jest odżywienie skóry oraz wprowadzane są składniki odżywcze i kwas hialuronowy dając efekt natychmiastowego nawilżenia i liftingu skóry.

Zaplanuj z DORMIO-Clinique

Jeśli masz kilka tygodni to…

zacznij od fal radiowych (RF – urządzenie Carismed), które pozwalają uzyskać długotrwały efekt ujędrnienia, wygładzenia skóry. Seria 4-6 zabiegów (jeden w tygodniu. Jeśli włączysz dodatkowe zabiegi, np. molekuły piękna Exuviance, poprawa wyglądu będzie wzmocniona, dzięki dodatkowej stymulacji i nawilżeniu.

Jeśli masz 4 tygodnie – zadbaj o nawilżenie i odżywienie skóry aby była napięta i wygładzona. Zacznij od  mikrodermabrazji SILK PEEL MD Platinium z infuzją indywidualnie dobranego koktaju rewitalizującego a następnie seria 4 zabiegów (jeden w tygodniu) Exuviance, każdy w połączeniu z kawitacją, masażem oraz intensywnym zabiegiem odmładzającym okolicę oczu w cenie od … (cena zabiegu obejmującego całą twarz). 2 tygodnie wcześniej? Zostało mało czasu ale mamy rozwiązanie. Proponujemy na początku  mikrodermabrazję SILK PEEL MD Platinium z infuzją indywidualnie dobranego koktaju rewitalizującego a potem 2-3 zabiegi Golden Touch ze złotem monojonowym, krzemem i witaminą C, który sprawi, że skóra nabierze blasku i szybko uzyska napięcie. Cena … (peeling lub kawitacja w cenie)

1-2 dni PRZED! – opcja bankietowa.  Twoje wielkie wyjście. Proponujemy Ci zabieg CRIOLIFT Filorga czyli biostymulację zimnem oraz intensywną regenerację światłem LED. Zabieg ten najlepiej wykonywać jest w serii lub na koniec, jako zwieńczenie Twojego beauty-planu. Cena od    (kawitacja w cenie)

To tylko przykładowe rozwiązania. Zabiegi i preparaty dobieramy indywidualnie by uzyskać maksymalną poprawę wyglądu skóry. Zapraszamy już czas!